Neden Ziyaret Etmelisiniz? / Maktek İzmir Fuarı

Yeni tasarımlar, trendler. Sektörün öncülerini ve dünya markalarını buluşturan fuarda, firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını, yılın trendlerini canlı olarak görebilir, dokunabilir, alternatif seçenekler ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

Firma sahipleri ile birebir görüşme imkanı. Yerli-yabancı üreticiler ve tedarikçi firmaların sahipleri ile birebir görüşebilir, işbirliği yapabilirsiniz.

Fuar Randevu Programı ile hedeflediğiniz firma profili ile bir araya gelmenizi sağlar. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sistem ile firmaları ilgi alanınıza göre filtreleyebilir, iletişime geçebilir, görüşme programı oluşturabilirsiniz. Böylece zamanınızı daha etkili kullanarak daha çok firmaya ulaşabilirsiniz.

Ege Bölgesi’nin en büyük kenti; İzmir. 8000 yıllık tarihiyle dünyanın en eski ve büyük şehirlerinden biri olan İzmir, kara ve deniz ticaret yollarının bir kavşağı olması ve stratejik konumu nedeniyle Türkiye'de ekonomik yaşamın önemli merkezlerindendir. Şehir aynı zamanda Ege Bölgesi’nin en büyük sanayi merkezidir. İl ülkemizin sanayi bakımından en gelişmiş dördüncü büyük kentidir. İl çapında 13 adet organize sanayi bölgesi aktif çalışırken ülke çapında yer alan tüm sanayi kuruluşlarının %13’ü bu ilde yer almaktadır.