Firma Adı İletişim Konum
PETEN ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
1475. Sokak No.10 İvedik OSB / Yenimahalle / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 395 5822
Web: www.soya.com.tr
Salon: B
Stant: 231-C
Ürün Grupları
  • Yaglama ve Sogutma Sistemleri
  • Metal İşleme Sıvıları

PETEN Endüstriyel Ürünler 1990 yılından bu yana Ankara sanayisine Talaşlı İmalat ve Soğutma Sıvıları alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. 2014 yılından beri Master Fluid Solutions - TRIM® Metal İşleme Sıvılarının Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermektedir. 2016 yılında Tuzla OSB de bulunan 1500m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretime başlamıştır. Ege ve Marmara bölgelerinde satış ve teknik ofislerimiz bulunmaktadır.

TRIMMetal İşleme Sıvıları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

60 yılı aşkın bir süredir TRIM metal işleme sıvıları, her türlü kesme ve taşlama işleminde endüstriye öncülük etmektedir. Üstün performansıyla dünya çapında tanınan TRIM, otomotiv, havacılık ve medikal parça üreticileri gibi özel sektörlerin taleplerini karşılamaktadır. Sentetik, yarı sentetik ve suda çözünebilir yağlar için tüm kesme ve taşlama uygulamaları için TRIM, daha uzun takım ve depo ömrü, daha iyi bir yüzey kalitesi, kısacası en iyiyi sunar.

MASTER STAGESTemizleyiciler ve Korozyon Önleyiciler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hassas parçalar ve olağanüstü yüzey kalitesi elde etmek için etkili temizlik ve metal koruma esastır. Master STAGES ürün yelpazesinde tüm temizleyiciler, korozyon önleyiciler ve bakım amaçlı temizleyiciler bulunur. Havacılık, medikal, otomotiv, enerji sektörü, ağır ekipman ve genel parça üretimi için kullanılan bu ürünler, çevresel gereklilikler açısından uyumlu olup, en yüksek performansı sağlayarak üretimi daha karlı bir hale getirmek için tasarlanmıştır. Sağlık ve iş güvenliği sorunları var mı? Köpük problemleri? Pas? Parçalarda soğutma sıvısı veya kesme yağı kalıntısı var mı? Yüksek bertaraf maliyetleri var mı? Hangi ölçekte üretim yapıyor olursanız olun, üretim sorunlarınız ve endişeleriniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve gerçek farkı yaratmak için özel olarak tasarlanmış ve performansı kanıtlanmış bir ürünümüz bulunmaktadır. Bu Master STAGES farkıdır: Doğru maliyette üretim için doğru çözüm!

Master Fluid SolutionsUNITED STATES
Adres: 501 West Boundary Street OHIO Perrysburg UNITED STATESTelefon: 1 419-874-7902web: masterfluidsolutions.com
  • TRİM