Firma Adı İletişim Konum
DOĞA RULMAN TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ
ESENŞEHİR MAH . NATOYOLU CAD NO: 217 YUKARIDUDULLU / İSTANBUL / ÜMRANİYE / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 526 0506
Web: www.dogarulman.com.tr
Salon: A
Stant: 128-E
Ürün Grupları
  • Vidalı Mil
  • Doğrusal Kızaklar
  • Rulmanlar
  • Dişliler
  • Bağlantı Elemanları
  • Hidrolik ve Pnömatik Donanımlar

Firmamız Doğa Rulman, Rulman sektöründe 40 yıllık iş deneyimine sahip ; 2000 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne kalite ve güvenden asla ödün vermeden; deneyimli-uzman personeli ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Müşteri kaliteyi arar; kalite müşteriyi bulur. Dünyadaki rulman üreticisi bir çok markanın Türkiye ve Orta Asya distribütörlüğünü ve mümessilliğini yapan firmamızın amacı; sadece ürün satmak, piyasa tabiri ile günü kurtarmak değil; uzun soluklu, istikrarlı işbirliktelikleri inşa etmektir. Bu bilinç ile hizmet veren firmamız satış öncesi doğru ürün tercihinin yapılması, tercih edilen ürünün nerede ve hangi şartlarda nasıl çalışması gerektiği konusunda sizlere teknik destek vermektedir. Biliyoruz ki rulmanın istenilen verimde ve uzun ömürlü kullanılmasında en büyük etken doğru tercihtir. Bilindiği üzere; dünyada hiç kimse hiç bir şeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz. Bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileleri kabul etmek demektir. Ürün portföyümüzde; linear kızak ve arabalar, vidalı miller ve somunlar, linear yasaklamalar, linear hareket rulmanları, hassas çelik miller, otomasyon modüller, yataklı ve bombeli rulmanlar, iğne masuralı kam rulmanları, çelik burçlar, kafesler, mafsallar, masa üstü transfer bilyaları, tek yönlü rulmanlar ve bir çok spesiyal rulmanı uygun fiyata stoklarımızda bulabilirsiniz.

HIWIN Linear Kızaklar ve ArabalarHIWIN Linear Kızaklar ve Arabalar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

HIWIN Linear Kızaklar ve Arabalar ; Hiwin ; Linear Kızaklar Ve Arabalar Üretmektedir. Hiwin / Linear ( Lineer ) Kızaklar Ve Arabalar TAIWAN Menşei Olup Dört Sıra Bilyalıdır. Kendinden Yağlamalı ; Düşük Sürtünme ; Sıyırıcı Toz Keçeleri ; Yüksek Hız ; Sessiz Çalışma Özelliği Ve Yüksek Hassasiyeti İle Piyasalarda Kabul Görmüş İthalatını Ve Türkiye Distribütörlüğünü Yapmış Olduğumuz Saygın Bir Linear ( Lineer ) Sistem Üreticisidi

jns İğneli Rulmanlar ve Kam Rulmanlarıjns İğneli Rulmanlar ve Kam Rulmanları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Jns İğneli rulmanları Jns Rulmanları,Türkiye Distribütörü, Jns Rulman Türkiye Temsilcisi, Jns Paslanmaz , Jns çelik burç Rulmanları Jns Rulman Japon iğneli rulman, JNS İğneli Rulmanlar Ve Kam Rulmanları Üretmektedir. Türkiye Distribütörlüğünü Yapmış Olduğumuz JNS Japan Menşei Olup Saygın Bir İğneli Rulman Üreticisidir. Üretiminde Son Teknoloji Ekipmanlarını Kullanan Firmamız Kalitesi İle Dünya Piyasalarında Kendini Kabul Ettirmiş Bir Markadır. Ayrıca Rutubetli Ve Su Gören Ortamlarda Kullanabileceğiniz Tüm Serilerin Paslanmazları da Stoklarımızda Mevcuttur.

fyh Bombeli ve Yataklı Rulmanlarfyh Bombeli ve Yataklı Rulmanlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Fyh yataklı rulmanları Fyh Rulmanları,Türkiye Distribütörü, Fyh Rulman Türkiye Temsilcisi, Fyh Paslanmaz , Fyh ısı rulmanları , Fyh bombeli Rulmanlar Fyh Rulman Japon yatakli rulman, Fyh yataklar Rulmanlar ve yatakları üretmektedir. FYH; Yataklı Ve Bombeli Rulmanlar Üretmektedir.FYH Yataklı Rulmanlar Geniş Ürün Yelpazesine Sahiptir. Türkiye Distribütörlüğünü Yapmış Olduğumuz FYH ( JAPAN ) Menşeidir. Ayrıca Paslanmaz Yataklı Rulmanlarda Yatak Paslanmaz Dökümden ( ASTM 743 ) Üretilmiştir. Paslanmaz Rulmanlarda Kullanılan Bilyeler (AISI 440 C ) Olup İç Ve Dış Yataklar ( AISI 304 ) Malzemeden Üretilmiştir. FYH Dünyadaki En Büyük Yataklı Rulman Üreticisidir.Kalitesi Sadece Ülkemizde Değil Dünya Piyasalarında da Kabul Görmektedir.

FYH INCJAPAN
Adres: OSAKA JAPAN OSAKA OSAKA JAPANTelefon: 90 216 526 0506web: https://www.fyh.co.jp/
SAN YUN INDUSTRIAL COLTDTAIWAN
Adres: TAIWAN Taoyuan Taoyuan TAIWANTelefon: 90 216 526 0506web: 
JNSCOLTDJAPAN
Adres: OSAKA JAPAN OSAKA OSAKA JAPANTelefon: 90 216 526 0506web: