Firma Adı İletişim Konum
BLB MAKİNA SAN VE TİC AŞ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2. CADDE NO:13 MERKEZ/GİRESUN / MERKEZ / GİRESUN / TÜRKİYE
İletişim: +90 454 222 3222
Web: http://liqui-filter.com/tr
Salon: B
Stant: 240-B
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

Tek Elden’’ prensibimizle Merkez hazırlık Tesisi ve Genel çözümlü ürün işleyen Sanayi için, Modüler Tesisler geliştirip, üretip montajlıyoruz. 3 iş alanlarında Sıvı Filtrasyonu, Talaş kullanımı gibi yağ sisi, yağ dumanı ve toz emiliminde, size Filtre Tekniği ve Talaş işletmesini, komple klasik ve modern program olarak sunuyoruz. İster standart Tesislerinizde olsun, ister kişisel taleplerinizle planlanmış Tesisler, merkezi- veya Özel Tesisler hakkında olsun teknik bilgilerimizle takım tezgahlarında ve temiz çalışma alanlarına, en uygun şartlarla bakıyoruz.

Talaş SistemleriÇelik Paletli Konveyör
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çelik, Döküm, Alüminyum, Pirinç, veya Plastikten çıkan, uzun, kaba, sarmal ve kırıntı talaşların tahliyesinde kullanılır 70º ye kadar eğimlerde / Standart olarak 45º ve 60º sürekli ve güvenli taşıma. Soğutma ve kesme sıvılarında,talaşı ayırmak ve uzaklaştırmak amaçlı, tasarlanmış sistemlerdir.

GT-HAVA FİLTRE CİHAZLARIGT Hava Filtreleme Cihazları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Temiz ve güvenli çalışma yerleri bugünün yaşam kalitesinin bir parçasıdır ve çalışma memnuniyetini yükseltir. Hastalık nedeniyle devamsızlığı azaltın ve böylelikle daha yüksek verimlilik ve daha iyi çalışma sonuçları elde edin. Sanayi ortamında yapılan işlemler gaz, buhar, sis, duman ve toz halindeki sağlığa zararlı maddeler salgılar. Kanunlar tehlikeli maddelerin oluştuğu yerden ve dağılma yerinde doğrudan emilip, insan, çevre ve makineye zarar vermeden ortadan kaldırılmasını talep ediyor. İmalat tesislerinizden, yanlış kurulan ve hatalı emme tesisatlardan ortaya çıkan ancak engellenebilir olan yağ emisiyonlarının sebep olduğu bina hasarlarını engelleyin. Örn. düz çatılarda ve yağmur suyu akışlarında. Liqui Filter in profesyonel ayırma tekniği ile çalışma alanınızı ve bulunduğunuz çevreyi korumuş ve yasalara uygun bir çalışma ortamı sağlamış olursunuz.

Sıvı Filtrasyon SistemleriGraviteli-Bant Filtre
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bir tel örgü tarafından taşınan filtre kumaşı, bant ile birlikte derin bir filtre çukuru oluşturur. Bu filtre çukuru, filtrenin altında bulunan sıvı haznesinden sürekli olarak akmasını sağlar. Kirlerin filtre kumaşı üzerinde çökelmesiyle, filtre çukurunda, sıvı seviyesinin yükselmesini sağlayan bir filtre pastası oluşur. Filtre çukuru dolduğunda şamandıralı şalter, filtre kumaşının hareketini devam ettirir. Böylece filtre kumaşı, filtre pastasının miktarına veya geçirgenliğine bağlı olarak, otomatik bir şekilde beslenir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.