Firma Adı İletişim Konum
BELGİN MADENİ YAĞLAR TİC.VE SAN.A.Ş.
Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB), İhsan Dede Cad., No: 125 / Gebze / KOCAELİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 262 751 0292
Web: www.belginoil.com
Salon: B
Stant: 218-B
Ürün Grupları
  • Yağlama ve Soğutma Sistemleri

Ülkemizin önde gelen madeni yağ ve gres üreticilerinden Belgin Madeni Yağlar, sektördeki faaliyetlerine 1953 yılında İstanbul Göztepe’de başlamıştır. Günümüzde, 25.500 m2 alan üzerinde 40.000 ton/yıl kapasiteli Gebze Organize Sanayi Bölgesi ’nde yer alan, en güncel teknoloji ile donatılmış, AB standartlarında, modern tesislerinde üretimini gerçekleştiren BELGİN, kalitesi ve performansı uluslararası otoritelerce de tescilli ürünlerini uluslararası pazarda 50’nin üzerinde ülkeye ihraç etmektedir. BELGİN, yurtiçinde ve yurtdışındaki çeşitli sektörlere sunduğu; Metal İşleme Yağları, Endüstriyel Yağlar, Gresler, Otomotiv Yağları ve Deniz Yağlarından oluşan 5 ana ürün grubu altında, 34 ürün grubunda 1000 çeşit değişik mineral, yarı sentetik, sentetik ürünleri, sanayi ve tüketiciler tarafından kullanılmaktadır. Müşterilerine uyguladığı özel eğitim programları ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile doğru ürünün, doğru yerde ve en ekonomik şekilde ihtiyaca yönelik kullanılması konusunda kullanıcılar ile sinerji yaratarak katma değer sağlayan ve hizmet verdiği sektörlerde müşterilerine rasyonel çözümler sunmaktadır.

GENERAX SE LF/14YÜKSEK PERFORMANSLI BİTKİSEL ESASLI METAL İŞLEME SIVISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Su ile stabil ve şeffaf emülsiyon oluşturan, mineral yağ ihtiva etmeyen, bitkisel esaslı, çevre ile uyumlu metal işleme sıvısıdır. Güçlü emülgatörler ve korozyon, köpük, mikroorganizma önleyici kimyasallardan oluşan dengeli bir katık içeriği ile formüle edilmiştir.

GENERAX 327 LFYÜKSEK PERFORMANSLI YARI SENTETİK METAL İŞLEME SIVISI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Aşırı yükün mevcut olmadığı talaşlı imalatta ve taşlama operasyonlarında özellikle yüksek basınçlı sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş, köpürme eğilimi düşük, su ile stabil emülsiyon oluşturan, yüksek performanslı yarı-sentetik metal işleme sıvısıdır. Yüksek kalitede mineral baz yağlar ile güçlü emülgatörler ve köpük, mikroorganizma önleyici kimyasallardan oluşan dengeli bir katık paketi ile formüle edilmiştir.

CUTTEX HF-10KESME YAĞI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CUTTEX HF-10, yüksek performanslı katıklar içeren, üstün kaliteli, düşük viskoziteli, yarı sentetik bir kesme yağıdır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.