Firma Adı İletişim Konum
BAYKAL MAK. SAN. VE TİC. A. Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, Lacivert Cd. 2. Sk. No:1/A Nilüfer - BURSA / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 294 7700
Web: www.baykal.com.tr
Salon: A
Stant: 125
Ürün Grupları
  • Abkant Presler
  • Panç Presler
  • Makaslar
  • Lazer Kesme Makineleri
  • Plazma Kesme Makineleri

69 Yıllık Üstün Deneyim İlk kuruluşu 1950 yılına dayanan Baykal Makine, metal sac işleme makineleri konusunda Türkiye’nin önde gelen uzman imalatçı kuruluşu olup; metal ve sac malzemelerin kesim, büküm ve kaynak işlerinde kullanılan abkant presler, giyotin makaslar, köşe kesme makineleri, punch makineleri, lazer kesim sistemleri, plazma kesim makineleri, su jeti kesme makineler ve CNC dik işlem merkezi üretmekte ve global satışını yapmaktadır. Üç ayrı fabrikada toplam 70.000 m2 üretim alanı ile, Avrupa’nın en büyük makine imalat tesislerinden birine sahip olan Baykal Makine’de, 80 kişilik bir mühendislik kadrosu desteğinde üretim yapan, iyi eğitimli kalifiye makine operatörleri ve montaj teknisyenlerinden oluşan toplam 650 kişilik bir işgücü istihdam edilmektedir. Bilgisayar destekli bir tasarım ortamında, ileri teknoloji CNC takım tezgahları ve en modern üretim ekipmanları kullanılarak, imalat ve montaj işlemlerinin tamamı Baykal Makine bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Baykal Makine, Alman TÜV sertifikalı ISO 9001 Kalite Belgesine sahip olup, Türk TSE belgeli ve Avrupa Birliği CE etiketli üretim yapmaktadır. Hiç eksilmeyen bir kalite ve servis anlayışı ile Türkiye piyasasında öncü bir konumda bulunan Baykal markalı sac işleme makineleri; son 40 yıldır Amerika’dan Avustralya’ya uzanan tüm dünya coğrafyasına ihraç edilmekte olup, 100’ün üzerinde ülkede yetkili acentalar vasıtası ile satılmaktadır. Baykal Makine, uzun yıllara dayanan mühendislik birikiminin desteğinde, ödünsüz bir kalite bilinci ile profesyonel bir makine üreticisi olarak sanayinin hizmetindedir.

APHS - 31160 HibritAPHS: Geliştirilmiş ergonomi, güvenilir işlemler ve yüksek kalite.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

APHS: Geliştirilmiş ergonomi, güvenilir işlemler ve yüksek kalite. Baykal Makine’nin CNC abkant pres imalatında 20 yıllık üstün deneyimi ile tasarlanan APHS; işletmenizin en önemli kar unsuru olacaktır. Hızlı, hassas, kaliteli ve üstün büküm kabiliyeti ile birim zaman maliyetlerinizi minimuma indirir. Statik ve dinamik rijitliği sağlanmış güçlü monoblok kaynaklı gövde yapısı sayesinde uzun ömürlü çalışma sunar. APHS abkant pres, en hassas işlerinizi güvenilir süreçler sayesinde mükemmele dönüştürür.

BLE-PRO 1530BLE- PRO Fiber Kesim Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BLS-PRO: Yüksek üretkenlik - Hassas kabiliyet BLS-PRO fiber lazer kesim makinesi ince malzeme kesiminde, gerek kesim kalitesi ve hassasiyeti gerekse yüksek kesim hız ve düşük kesim maliyetiyle kullanıcısına en uygun çözümü sunar. Yüksek verimli fiber lazerin gerektirdiği yüksek kesim hızlarını tümüyle bu makinede görmek mümkündür. BLS-PRO büyük veya özel ebatlarda plakaların kesimine imkân vermekte ve endüstrinin farklı alanlarındaki lazer kesim işlerinde benzerleriyle kolayca rekabet edebilir performansı sunmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.