Firma Adı İletişim Konum
BAŞARANLAR CNC MAKİNA TAKIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
YALI MAHALLESİ MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK CADDESİŞENGÖNÜL İŞ HANI NO: 64/H MALTEPEİSTANBUL / TURKEY / MALTEPE / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 352 0851
Web: www.hasstak.com
Salon: A
Stant: 139-C
Ürün Grupları
  • Kesici Takımlar
  • Takım Tutucular
  • Özel Takımlar
  • Daire Testereler
  • Kalıp

ŞİRKETİMİZ BAŞARANLAR CNC LTD. Şirketimiz Başaranlar Talaşlı imalat ve Makina San. Ltd. Şti. Ünvanıyla 1997 senesinde kuruldu. Bu tarihten başlayarak,bünyesinde barındırdığı nitelikli ve tecrübeli çalışanlarıyla, CNC takım tezgahlarında makina imalatcılarına, döküm ve otomotiv sanayisine seri metal işleme alanında hizmet sundu. Bu hizmetinin yanısıra 2000 li yıllara HASSTAK markası ile hassas makina takımları imalatını başlatarak adım attı. HASSTAK çatısı altında Türkiyede ilk olarak HASSbara markasıyla Ayarlanabilir Hassas Delik Büyütme Takımlarını, sanayimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, makina takımları pazarına sundu. HASSTAK ailesine kanal freze takımları HASSkanal, kaba delik işleme takımları HASSkaba da eklenerek ürün yelpazesi genişleyerek devam etmiştir. HASSbara hassas delik baralama takımlarıyla kalıp imalatçılarına, seri üretim yapan metal işleme atölyelerine, fabrikaların talaşlı imalat bölümlerine çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. .Bugün gerek metal işleme alanında ve gerekse özel makina takımları imalatında müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmeyi düstur edinmiş yönetici ve çalışanlarıyla şirketimiz dünyaya ve insanlığa sunabileceği hizmetlerinin bulunduğu inancıyla, sorumluluklarının bilinci içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

HASSbara hassas delik işleme bara takımıHASSkaba kaba delik işleme bara takımı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

HASSbara® Hassas delik işleme işlemlerinde raybaya göre daha güvenilir, seri, kullanışlı ve performansı yüksek bir çözüm. ISO Standartlarına uygun imal ettiğimiz kater ve kartuş uç yuvaları sayesinde birçok farklı markanın uçlarını kullanma imkanınız vardır. HASSbara® delik baralama takımlarının kartuşlarını ters ( yukarıya bakacak şekilde) bağladığınızda ters baralama da yapabilirsiniz. IT6 tolerans işleme Yüksek yüzey kalitesi Kompakt ve rijid gövde. HASSbara® delik büyütme takımlarının çap ayar skalası yardımı ile çapta 0,005~0,01 mm ayar yapabilmek mümkündür.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.