Firma Adı İletişim Konum
ARMADA YAZILIM A.Ş.
Esentepe Mahallesi, Cevizli D100 Güney Yanyol LAPİSHAN No:25-6156 34870 / Kartal / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 379 8379
Web: www.armadayazilim.com
Salon: B
Stant: 217
Ürün Grupları
  • Kesici Takımlar
  • Mühendislik, Tasarım ve Üretim Yazılımları
  • CNC ve PLC Yazılımları
  • Simülasyon Yazılımları
  • Ürün Geliştirme Yazılımları
  • Diğer Yazılımlar
  • 3D printer - yazıcı

Birlikte Hep Daha İleriye! 10 yılı aşkın tecrübemiz ile binlerce kullanıcıya mühendislik hizmetleri sağlıyoruz. AR-GE departmanındaki mühendislerimizin geliştirdiği yazılımlar ile stratejik çözümler sunuyor ve Geleceği Tasarlıyoruz! Türkiye’nin En Başarılı 2017 SOLIDWORKS Distribütörü Aldığımız ödüllerle birçok ünvana ve başarıya ulaşan Armada Yazılım, bugün Ar-Ge ve Eğitim Sertifikasyon merkezine sahip Türkiye’nin en büyük distribütörlerinden biri olmuştur. Tasarımdan Üretime Kesintisiz Hizmet Anlayışı Tasarımdan üretime kesintisiz hizmet anlayışını benimseyerek, geleceğin teknolojisini bugünden yakalıyor, farklı projelerimiz ile iş ortaklarımızın gelişen ihtiyaçlarına çözüm bularak dünya firması olmak için birlikte ilerliyoruz. Farklı sektörlerden elde ettiğimiz tecrübelerle, tasarımdan üretime, satış sonrası destek ve eğitim konularına kadar çok amaçlı stratejik çözümler sunuyoruz. Tecrübeli mühendis ekibimiz ile marka değerimizi atılan her adımda daha da yükseltmeyi ve sektördeki liderlik konumumuzu sürdürmeyi hedefliyoruz. Armada Yazılım başarıyla büyürken; sektörü ve müşterilerimizi de beraberinde ileriye taşımaktan gurur duyuyoruz. Armada Yazılım, Geleceği Tasarlar.

SOLIDWORKSTasarımdan, Üretime Entegre Çözümler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SOLIDWORKS® çözümleri, sorunsuz bir iş akışı ile ürün geliştirme sürecinizin tüm aşamalarını (tasarım, analiz, sürdürülebilir tasarım, teknik iletişim ve veri yönetimi) kapsar. Tasarımcılar ve mühendisler birden çok disiplinden kolaylıkla yararlanarak, tasarım döngüsünü kısaltabilir, üretkenliği artırabilir ve yenilikçi ürünleri pazara daha hızlı sunabilirler.

MARKFORGEDDünyada ilk ve tek karbon fiber parçalar basabilen 3D baskı sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Dünyada ilk ve tek karbon fiber parçalar basabilen 3D baskı sistemine hoşgeldiniz! MARKFORGED, tasarım ile güçlü, fonksiyonel parçaların üretimi arasında bir çok engeli ortadan kaldırabilmek için mühendisleri ve üreticileri güçlendirebilecek printerlar sağlıyor. Karbon Fiber, Kevlar (yüksek ısı) ve Fiberglas gibi malzemeleri kullanarak, parçalarınızda, kayda değer bir güç ve çok yönlü kararlılık sağlayın. Ürününüzü 3D Printer ile üretim hattına girmeden denemek ve görmek, hatta üretmek %99 daha hızlı ve %99 daha ucuz!

HYPERMILLÜretimlerinizi daha hızlı ve kaliteli gerçekleştirin.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

hyperMILL®, 2.5D, 3D ve 5 eksenli frezelemenin yanı sıra yüksek hızlı kesim (HSC) ve yüksek performanslı kesim (HPC) işlemleri için de modüler ve esnek bir CAM çözümüdür. Pervaneler (Impeller), kanatçıklı diskler, türbin bıçakları, borular ve lastik kalıplarını frezelemeye yönelik özel uygulamalar içerir. Ayrıca hyperMILL®, mevcut tüm CAD çözümleri ile tam uyumluluğu sayesinde müşterilere maksimum faydayı sağlar. hyperMILL®, önde gelen CAD sistemleri olan SOLIDWORKS® ve CAM için CAD çözümü için: hyperCAD®-S ile entegre çalışır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.