Firma Adı İletişim Konum
AKYAPAK MAKİNA SANAYİ TİCARET A. Ş.
Akçalar Sanayi Bölgesi Sanayi Caddesi NO:8/A / Nilüfer / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 280 7500
Web: www.akyapak.com.tr
Salon: A
Stant: 124
Ürün Grupları
  • Şerit Testere Tezgahları
  • Diğer Tezgahlar
  • Plazma Kesme Makineleri
  • Diğer Sac İşleme Makineleri
  • Şerit Testereler
  • Kaynak Makine ve Malzemeleri

Metal bükme, delme, kesme makineleri ve kaynak çözümleri ile 5 kıtada 98 ülkeye ihracat yapan Bursa’nın en köklü üreticilerinden AKYAPAK 56. yılını kutluyor. Yarım asrı aşan başarı öyküsünü yenilerini de ekleyerek yazmaya devam eden AKYAPAK, bugün Türkiye’nin gücünü simgeleyen yüksek kalitesini başarıyla dünyaya taşıyor. Dünya genelindeki güçlü imajını pekiştirecek yeni adımlar atan AKYAPAK, son olarak Akyapak USA ve Akyapak Russia yapılanmalarını oluşturarak Tampa ve Moskova’da ofisler açtı.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Plaka Delme Makineleri Çelik yapı sektöründe flanş delme konusunda da ileri teknik çözüm yine AKYAPAK’tan… AFD ile 1000×1500 mm ölçülerine kadar melzemelerde yüksek hız, yüksek işleme verimliliği yüksek kalite… AFD FLANŞ Delme makinesi, AKYAPAK’ın yarım yüzyılda edindiği tecrübeleri ile geliştirildi. Plakalar üzerinde delme, kılavuz çekme ve kazıyarak makaralama işlemleri için en son teknoloji kullanıldı. Tüm çalışma hareketleri CNC ( Computer Numerical Control ) sistemi ile yapılıyor. Ana gövde kaynaklı çelik konstrüksiyon olarak imal edildi. Tüm parçalara gerilim giderme ısıl işlemi uygulandıktan sonra talaşlı imalatı yapıldı. AFD CNC FLANŞ Delme, sahip olduğu çalışma alanı ölçüleri dahilinde, 6 ila 80mm arasındaki kalınlığa sahip olan plakaları işleyebiliyor. İşlenecek malzeme, hidrolik sıkma çeneleri yardımıyla bilyalı işleme tablası üzerinde hareket ettirilir. CNC proglamlama ile işleme koordinatlarında pozisyonlanan parça hidrolik piston ve sertleştirilmiş tırnaklı çenelerle sabitlenir ve delme işleminin doğru yapılmasını sağlanır. AFD Flanş Delme makinesi, delme kılavuz çekme, kazıyarak makaralama, basit frezeleme ve hidrolik baskı makaralama (ops) işlemleri yapabiliyor.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MCB Kolon Bom Sistemleri Kolon-Bom sistemleri, parçayı bağımsız olarak kaynatabileceği gibi, çevirici ya da pozisyoner yardımıyla dairesel veya boy kaynak da yapabilmektedir. Sistemde kullanılacak kaynak türleri; TOZALTI, MIG, MAG, TIG olabilir. Ayrıca Kolon-Bom sistemleri; zeminde sabit veya ray üzerinde otomatik yürüyüşlü olabilir. Kolon-Bom sistemleri kalitenin artırılması, üretim zamanının ve operatör yorgunluklarının azaltılmasına, hassasiyete ve bir operatörün yapabileceği devamlı kaynak miktarını artırmaya imkân verir. Akyapak Makine standart listelerinde 3×3 ile 9×9 Kolon-Bom sistemlerine yer vermektedir. Ancak özel durumlarda 10 x 10 metreye kadar üretim yapma kapasitesine sahiptir.

AHS4- Valsli Silindir Bükme Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

4 Toplu Silindir Bükme Makineleri Büyük Zorluklara Büyük Çözümler AHS hassas ve zorlu bükümler için güvenilir ve mükemmel çözüm sunar. 2 mm’den 200 mm’ye plaka kalınlığında ve 500 mm’den 12000 mm’ye sac genişliğinde malzemeleri bükmek için en akılcı seçimdir. Hassas, Üretken ve Güvenilir AHS, güvenirliğinin yanında, yüksek büküm hızı ile üretkenliği arttırırken kullanım kolaylığı sayesinde en zorlu bükümlerin üstesinden kolayca gelebilir. Plaka, büküm süresince sıkıştırılmış olduğundan patinaj ve malzemenin kayması önlenmiştir. Böylece daha güvenli bükümler gerçekleştirilir ve daha hassas sonuçlar elde edilir. AHS 4 Valsli Hidrolik Silindir Makineleri’nde yan millerden biri “dayama” olarak kullanılabilir, böylece plaka, giriş yönünün karşısındaki mile kolayca ve hassas bir şekilde hizalanabilir. Tek Pasoda Daha Az Düz Uç AHS 4 Toplu Makinelerde ön-büküm ve büküm yapılırken malzeme alt mil ile sıkıştırılabildiğinden tek pasoda tam bir silindir elde etmek mümkün olur. AHS modeli plakanın üst ve alt top arasında hassas bir şekilde sıkıştırılmasına olanak tanır ve böylece düz uç miktarı minimize edilir. Üstün donanımlara sahip Akyapak 4 Valsli CNC Büküm Makineleri operatör bağımlılığını azaltarak daha güvenli ve daha üretken bir çözüm sunar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.