Firma Adı İletişim Konum
ADRESGEZGİNİ YAZILIM, TASARIM, BİLİŞİM, İLETİŞİM VE REKLAM HİZ. SAN. VE TİC. A.Ş.
Folkart Towers: B Kule, Kat:36 Ofis: 3609 No:39, Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, 35220 Bayraklı/İzmir / Bayraklı / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 232 441 4011
Web: https://adresgezgini.com/
Salon: A
Stant: 139-D
Ürün Grupları

    Ürün Grubu Bulunmamaktadır

2007 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesindeki İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi nde üniversitenin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü bünyesinde çalışan akademisyenler Dr. Bora Mocan, Dr. Şükrü Ozan, Dr. İlker Tanyer ve Nejla Mocan tarafından kurulmuş olan AdresGezgini Anonim Şirketi, günümüzde 400.000TL ödenmiş sermayesi, İzmir ve İstanbul daki 50 den fazla uzman personeliyle Türkiye nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur. AdresGezgini A.Ş. 2017 yılından itibaren Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı ve TÜBİTAK denetimde resmi bir AR-GE merkezi olarak faaliyet göstermektedir. AdresGezgini A.Ş. nin ana iş alanı dijital pazarlama çözümleri ve web tabanlı yazılım geliştirme projeleridir. Şirketimizin içinde bulunduğu sektör Türkiye de her yıl istikrarlı bir şekilde %20 nin üzerinde büyüme gerçekleştiren, geleneksel tanıtım mecralarının ve iş yönetim çözümlerinin yerini almakta olan geleceğin en parlak sektörlerinden biridir. Şirketimiz yetişmiş uzman kadrosu, biriktirdiği bilgi birikimi ve sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte gelen sektörel bilinirliği ile oldukça değerli bir konumdadır. AdresGezgini internet teknolojileri konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve uygulama deneyimi ile bünyesinde gerçekleştirdiği AR-GE projeleri sayesinde en yeni teknoloji eğilimlerini de takip eder. En yeni ve en güncel teknolojiyi kullanarak kendi iş akış süreçlerini de sürekli güncel tutan ve geliştiren AdresGezgini, portföyündeki binlerce KOBİ ye de yeni internet teknolojileri konusunda danışmanlık ve proje bazlı hizmetler sunmaktadır.

Dijital Pazarlama OtomasyonuDijital Pazarlama Otomasyonu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hesap optimizasyonunda artan müşteri talepleri ile manuel yapılan işlemler hataya ve verimsizliğe sebep olabilir. Bu noktada otonom sistemlere ihtiyaç duyulur. AdresGezgini AR-GE merkezinde, TÜBİTAK ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekli olarak geliştirilen, Dijital Pazarlama Otomasyon Sistemi ile dijital platformlarda kullanıcı davranışları incelenerek reklam maliyetlerinin düşürülmesi ve performansının yükseltilmesi sağlanır. Google, Facebook, Instagram, Yandex, Twitter, LinkedIn gibi dijital platformlarda reklam veren firmaların dijital pazarlama verilerinin doğru analiz edilmesi firmanın istenilen hedef kitleye ulaşmasını sağlarken gereksiz reklam harcaması yapmasını önler. Reklam kalitesi ve karlılığın arttırılmasına yönelik olarak geliştirilen bu sistem yapısında paralel olarak çalışan gelişmiş modüller içerir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.