Firma Adı İletişim Konum
ABRA VİNÇ MAKİNA KONS. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
2594 Sk. No:7 / Torbalı / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 232 853 2858
Web: http://www.abravinc.com.tr
Salon: A
Stant: 122-A
Ürün Grupları
  • Vinçler / Cranes

ABRA VİNÇ MAKİNA İzmir kökenli bir firma olup, Torbalı - İZMİR de bulunan vinç ve redüktör fabrikasında tasarım, üretim, montaj ve satış sonrası müşteri odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir. Çeyrek asırlık bilgi birikimi ile her sektöre farklı kaldırma kapasitelerinde ve çalışma sınıflarında FEM, DIN ve TSE standartlarında 2 yıl gerçek ürün garantisi ile hizmet vermektedir. AR-GE grubu sahip olduğu ileri mühendislik, katı modelleme teknikleri ve müşteri odaklı yaklaşımları ile; - Standart tasarımları için sürekli iyileştirme faaliyetlerini, - Özel prosesler için, özel tasarım faaliyetlerini sürdürmektedir. CNC ve Üniversal makina parkı ve ölçüm sistemiyle; ISO 9001 2015 Kalite Yönetim Sistemi nin güvence altına aldığı sürekli ve yüksek kalitede vinç sistemlerine imzasını atmaktadır. Sahip olduğu gerçek güç, arkasındaki 25 yıllık tecrübesidir. Abra Vinç olarak biz, hakkınız olan hizmeti size sunacağımızdan ve aramızda güçlü bir iş ilişkisinin oluşacağına eminiz. Size hizmet sunma fırsatını yakalamış olmayı ve gelecekte sizinle bir araya gelmeyi umut ediyoruz.

Çift Kiriş Gezer Köprülü Tavan VinçlerÇift Kiriş Gezer Köprülü Tavan Vinçler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çift Kiriş Gezer Köprülü Tavan Vinçler ABRA VİNÇ 1 ton - 250 ton kaldırma kapasitesine sahip standart çift kiriş kaldırma makinaları ve bu sistemlerin çalışma sınıfına uygun başlık ve köprü grupları ile siz müşterilerimize en iyi ve en kaliteli sistemleri sunmaktadır.

Tek Kiriş Gezer Köprülü Tavan VinçlerTek Kiriş Gezer Köprülü Tavan Vinçler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tek Kiriş Gezer Köprülü Tavan Vinçler ABRA VİNÇ 1 ton - 20 ton kaldırma kapasitesine sahip standart tek kiriş (monoray) kaldırma makinaları ve bu sistemlerin çalışma sınıfına uygun başlık ve köprü grupları ile siz müşterilerimize en iyi ve en kaliteli sistemleri sunmaktadır. Minimum yanaşma ve maksimum kaldırma mesafelerini sağlayan makinalarımızın tasarımları tamamıyla özgündür. Vinç köprülerinin imalatı aynı anda her iki tarafından uygulanan toz altı kaynağı yapan robotlar ile yapılmaktadır. Vinç sistemi tasarımlarımız EN,DIN, ASME, TSE standartlarında olup tüm sistemlerimiz CE belgelidir.

Portal VinçlerPortal Vinçler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Portal Vinçler ABRA VİNÇ 1 ton - 250 ton kaldırma kapasitesine sahip standart çift kiriş Gemi inşası ve bakımına uygun donanımda kaldırma makinaları ve bu sistemlerin çalışma sınıfına uygun başlık ve köprü grupları ile siz müşterilerimize en iyi ve en kaliteli sistemleri sunmaktadır. Yine 1 ton ile 20 ton kaldırma kapasitelerinde tek kiriş (monoray) standart kaldırma makinaları ile portal vinçler ürün yelpazemizde olup bu sistemlerin tek kiriş olmasından dolayı bakım zorlukları bulunmaktadır. Minimum yanaşma ve maksimum kaldırma mesafelerini sağlayan makinalarımızın tasarımları tamamıyla özgündür. Vinç Köprüsü üzerinde bakım ve montaj kolaylığı sağlayacak olan platform tamamıyla alüminyum malzemeden üretilmektedir. Çift kiriş uygulamalarda. Vinç köprülerinin imalatı aynı anda her iki tarafından uygulanan toz altı kaynağı yapan robotlar ile yapılmaktadır. Vinç sistemi tasarımlarımız EN,DIN, ASME, TSE standartlarında olup, tüm sistemlerimiz CE belgelidir.

TelecraneTAIWAN
Adres: Taiwan Taiwan Taiwan TAIWANTelefon: 886 7 812 5652web: http://www.telecrane.com.tw/

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.